اینترنت سکیوریتی ای اسکن نسخه 14

eScan Ver.14 Internet Security Suite

  • حفاظت آنی
  • فایروال دوطرفه پیشرفته
  • دانلود خودکار پچ های بحرانی سیستم عامل
  • صفحه کلید مجازی ایمن

جزئیات بیشتر

قیمت:

قیمت برای شما: 145,000 تومان

- +

افزودن به مقایسه

 
بررسی محصول

معرفی کلی محصول

اینترنت سکیوریتی ای اسکن نسخه 14

ای اسکن به طور موثر از سرقت اطلاعات و آلودگی‌های ویروسی از طریق USB و دستگاه‌های ذخیره‌سازی مبتنی بر Firewire از قبیل فلش درایوها، کارت‌های SD، دستگاه‌های تصویربرداری، و هارد دیسک‌های قابل حمل جلوگیری می‌کند. بنابراین کامپیوتر شما را در برابر تهدیدات سایبری ایمن نگه می دارد. قابلیت کنترل برنامه پیشرفته آن به شما امکان بلاک/اجازه دادن به برنامه ها بر روی کامپیوترتان را می دهد، بنابراین شما را از تهدیدات بحرانی حفظ می کند. کنترل برنامه ای‌اسکن شامل ماژول لیست سفید است که امکان اجرای تنها برنامه‌های منتخب را می دهد ، در حالی که اجرای مابقی را محدود می‌کند.

حفاظت آنی

ای‌اسکن از شما در برابر تهدیدات پیشرفته در هر لحظه محافظت می کند، بنابراین به شما اجازه می دهد از زندگی دیجیتال تان به بهترین نحو لذت ببرید.

فایروال دوطرفه پیشرفته

ای اسکن، از طریق این ویژگی، ورود و خروج فعالیت‌های شبکه ای به کامپیوتر شما را فیلتر می‌کند و از آن در برابر انواع حملات شبکه ای محافظت می کند. همچنین شامل مجموعه ای از قوانین کنترل دسترسی از پیش تعیین شده است که کاربر می تواند برای فیلتر ترافیک شبکه از آنها استفاده کند.

دانلود خودکار پچ های بحرانی سیستم عامل

ای‌اسکن بطور خودکار پچ های بحرانی سیستم عامل ویندوز را از وب سایت مایکروسافت بررسی و دانلود می کند، بنابراین از سواستفاده کدهای مخرب از نقاط آسیب پذیر موجود در سیستم عامل جلوگیری می کند.

صفحه کلید مجازی ایمن

ای اسکن، با استفاده از صفحه کلید مجازی خود، از کلمه عبور شما در مقابل کی لاگرها محافظت می کند و تجربه بانکداری آنلاین امن را تضمین می کند.

 
پرسش

نوشتن یک نظر

اینترنت سکیوریتی ای اسکن نسخه 14
  • حفاظت آنی
  • فایروال دوطرفه پیشرفته
  • دانلود خودکار پچ های بحرانی سیستم عامل
  • صفحه کلید مجازی ایمن

نوشتن یک نظر

 
نظرات(0)

تا به حال هیچ مشتری نظری ننوشته است.

مقایسه 0

کالایی موجود نیست

To be determined ارسال
0 تومان مجموع

نهایی‌کردن خرید