برتری کارت گرافیک های MSI

برتری کارت گرافیک های MSI

در این پست، سعی می شود مرور کلی بر کارت گرافیک های رده بالای شرکت MSI صورت پذیرد.

برتری کارت گرافیکهای High end MSI نسبت به سایر برندها طراحی Coolingهای متناسب و پرقدرت با قابلیت خنک کنندگی و تبادل حرارت قوی و استفاده از تکنولوژی Military Class یعنی استفاده از قطعات با طول عمر بالاتر و بازدهی بهتر بر روی PCB می باشد.

طراحی Coolingهای محصولات High End MSI به 4 دسته، بسته به نوع کارت گرافیک تقسیم بندی می‌شوند که شامل Lightning, Twinfrozr,Hawk, Cyclone که هر کدام از اینها بسته به طراحی PCB و نوع کارت(OC) متفاوت می‌باشند.

به عنوان مثال در کارت‌های نوع Gaming از خنک کننده های Twinfrozr که Dual fan هستند و از تکنولوژی Zero Frozr بهره می برند استفاده شده است.

برتری کارت گرافیک های MSI

کارت‌های گرافیک High end با تکنولوژی ساخت RAM DDR5 با کارتهای برندهای دیگر با این تکنولوژی به دلیل یکسان بودن کارخانه های تولید کننده چیپهای RAM یکسان است، اما برتری Msi در این زمینه مربوط به استفاده از قطعات با طول عمر بالاتر و توان بالاتر زیر فشار کاری بیشتر نظیر استفاده از خازنهای Hi-c و یا استفاده از چوک‌های نسل جدید SFC(Super Ferrit Chock) و طراحی PCB هایی برای قرارگیری خنک کننده‌های پر قدرت نظیر کارت‌های Lightning برای Overclock کردن می‌باشد.

ادامه دارد...

نوشته شده در تاریخ 1395/12/02 توسط سمیه فرخی کالای دیجیتال 401

این کالا را به اشتراک بگذارید!

جستجوی وبلاگ

مقایسه 0
قبلی
بعدی

No products

To be determined ارسال
0 تومان مجموع

نهایی‌کردن خرید