دوچرخه اندرو جاینت مدل رین 2 2017 سایز 27.5

Enduro Giant Reign 2 2017 Bicycle

 • جنس بدنه: آلوکس اس ال
 • نوع چرخ :  اندرو
 • سایز چرخ : 27.5
 • ست لوازم فول اسرم: NX
 • تعداد دنده : 11 سرعته
 • کمک فنر عقب :راک شاک سری مونارچ
 • کمک فنرجلو :باد و روغن راک شاک سری یاریRC  160mm
 • ترمز: هیدرولیکی اسرم گاید آر
 • ریموت زین جاینت

جزئیات بیشتر

این کالا دیگر در انبار موجود نیست

قیمت: 11,250,000 تومان

افزودن به مقایسه

 
بررسی محصول

معرفی اجمالی محصول

دوچرخه اندرو جاینت مدل رین 2 2017

دوچرخه های رین(Reign)جاینت جز کلاس دوچرخه های اندروجاینت می باشد. این فرم چرخ به گونه‌ای طراحی شده است که بیشتر مورد پسند دوچرخه سوارانی هست که به صورت حرفه ای رشته اندرو و کوهستان را دنبال می کنند و می خواهند هیچ محدودیتی پیش روی آن ها نباشد و از دوچرخه سواری با نهایت هیجان لذت ببرند. در اصطلاح به این چرخ‌ها 35-65 می گویند؛ یعنی 35%سربالایی رو و 65% سرپایینی رومی باشد و بیشتر برای مسیرهای ناهموار سرپایینی کاربرد دارد و در این مدل چرخ‌ها کمک قفل نمی شود و رکاب زنی را برای شما کمی مشکل می کند.

بررسی دوچرخه های جاینت سری رین - Reign

جنس بدنه

بدنه این چرخ از الیاف کربن با آخرین متد روز دنیا ساخته شده است که در کنار وزن سبک، مقاومت خیلی بالایی به این چرخ داده است. مهندسین جاینت در این چرخ ریسک نکرده اند ودر سیستم مثلثی عقب این دوچرخه غول پیکر از آلومینیوم رده بالا(ALUXX SL) استفاده کرده اند و همین امر باعث شده مقاومت چرخ در ضربات سنگین و تکان‌های شدید چندین برابر شود. همیشه در چرخ‌ها مشکل آلومینیوم و کربن وجود داشته که مهندسین جاینت با استفاده از این ترکیب نقاط ضعف این دو آلیاژ را پوشش داده اند.(چون کربن سختیه خیلی بالایی دارد ولی شکننده است؛ آلومینیوم آلیاژ نرم‌تری است و سختی آن از کربن کمتر است ولی مثل کربن شکننده نیست و وزن آن نسبت به کربن بیشتر است).

بررسی تخصصی دوچرخه های جاینت سری رین - Reign

Maestro Suspension

مهمترین سیستم این چرخ سیستم مهندسی Maestro می‌باشد که جز نقطه قوت مهندسین جاینت می باشد.این سیستم باعث می‌شود شما کنترل، سرعت، راحتی وکشش بیشتری در مسیر داشته باشید. هر نیازی که شما از سیستم دوچرخه‌های تنه کمک داشته باشید، این تکنولوژی برای شما محیا می کند. سرعت دوچرخه‌های کراس کانتری در کنار بازی عالی کمک همانند دوچرخه های دانهیل در سرپاینی.

در مدل رین 1 از یک کمک غول پیکر فاکس به اسم FLOAT X2 که از جدیدترین تکنولوژی روز استفاده می‌کند، آن هم به صورت معکوس به همراه دو پیستون؛ دیگر چه می خواهید؟!

شرکت فاکس، پا را فراتر از نیاز شما گذاشته است. دو پیچ تنظیم به رنگ قرمز و آبی رنگ، یکی برای کم و زیاد کردن فشار کمک و دیگری برای تنظیم حالت خرگوشی و لاکپشتی. سیستم RVS کمک، باعث شده که سرعت پاسخ‌دهی کمک در ضربات افزایش یابد و کمک تاخیر(دیلی) نداشته باشد. این کمک رویایی با سیستم EVOLV باعث می شود هیچ ضربه‌ای بر روی چرخ را احساس نکنید.(وقت پرواز کردن است)

بررسی تخصصی دوچرخه های جاینت سری رین - Reign

سیستم گلوییOverDrive2

از تکنولوژی جدیدی برای اتصال دوشاخ به بدنه استفاده شده است که گلویی بالا و پایین بزرگتر شده اند و گلویی فرم مخروطی به خود گرفته است. این سیستم باعث شده است که مقاومت گلویی رین در مقابل ضربات، 30% افزایش پیدا کند. تکنولوژی "اوردرایو" به دوچرخه سواران کمک می کند سختترین مسیرها را با سرعت و کنترل بالا، بدون کوچکترین خطر طی کنند و با اعتماد به نفس بالا از دوچرخه سواری کوهستان لذت ببرند.

سیستم کابل کشی هم تماما از داخل بدنه می باشد که در حین حفظ زیبایی ظاهر از پارگی و آسیب دیدن شلنگ ها و سیم ها جلوگیری می نماید.

بررسی تخصصی دوچرخه های جاینت سری رین - Reign

BOOST TECHNOLOGY

سیستم جدید دیگری که بر روی این مدل بهینه شده است فضای توپی های چرخ های جلو و عقب می باشد که عریض تر شده است (جلو 110 میلی متر و عقب 142 میلی متر) که باعث میشه شما بر روی چرخ با صلابت بیشتری بر روی چرخ سوار شوید.

بررسی تخصصی دوچرخه های جاینت سری رین - Reign

نتیجه گیری

نقطه قوت این چرخ ها نسبت به بقیه دوچرخه‌های تنه کمک با برندهای دیگر، مهندسی سیستم طراحی بدنه و کمک عقب این چرخ می باشد، که حالت چسبندگی دارد. شما وقتی چرخ را از ارتفاع رها می کنید چرخ عقب هیچ پرشی ندارد و به زمین می چسبد، این حالت باعث می شود از لگد زدن دوچرخه در مسیرهای خیلی ناهموار جلوگیری کند و در پرش‌های بلند شما را از پشت پرت نمی کند و از زمین خوردن شما جلوگیری می کند. این مدل طراحی چسبندگی، به نوبه خود قابل تحسین است. وقتی بر روی این چرخ می‌نشینید، حس قدرت به شما دست می دهد و فقط دوست دارید با سرعت هرچه تمام تر مسیرهای ناهموار را طی کنید. فرم این چرخ‌ها به گونه‌ای است که مثل این می‌ماند که دوچرخه جزئی از بدن شماست و هر کاری دوست دارید می توانید انجام دهید. با کمک نسل جدید فاکس سختی مسیرها و تکان‌های شدید برای شما معنی ندارد چون شرکت فاکس هرآنچه تکنولوژی داشته بر روی این کمک سرمایه گذاری کرده تا شما نرم ترین حالت چرخ سواری را تجربه کنید.
نقطه ضعف: چرخ‌های رین جزء بهترین دوچرخه‌های سبک اندرو می باشند ولی در رکاب خوردن مسیرهای سربالایی خیلی خوب عمل نمی کنند و دوچرخه‌های تنبلی هستند و در مسیرها خیلی فرز و سریع نیستند.(شاید به خاطر سسیتم مهندسی کمک و حالت چسبندگی این مدل باشد.)

بررسی تخصصی دوچرخه های جاینت سری رین - Reign

 
مشخصات
مشخصات
شرکت سازندهجاینت
مدلBicycle Enduro Giant Reign 2 2017
سریEnduro
بدنه
رنگGreen
نوع فریمALUXX SL-grade aluminum, 160mm Maestro suspension
کمک فنرجلو(دوشاخ)RockShox Yari RC Solo Air, Maxle Stealth, Boost, OverDrive, 160mm travel
کمک فنر عقبRockShox Monarch Debonair RT
فرم چرختنه کمک
سایز27.5
تجهیزات
فرمانGiant Contact SL DH, 31.8mm
کرپیTruvativ Holzfeller
نوع لوله زینریموت دار
مدل لوله زینGiant Contact SL Switch Trail, 30.9mm
صندلیGiant Contact Neutral
پدالندارد
سیستم دنده
شانژمانSRAM NX
دسته دنده(شیفتر)SRAM NX
طبق عوض کنندارد
طبقSRAM NX, 30T w/ MRP AMG V2 Guide (Alloy backplate)
توپی تنهSRAM GXP, Press fit
خودروSRAM PG-1130 11x42T, 11-speed
زنجیرKMC X11
نوع ترمزدیسک هیدرولیک
دسته ترمزSRAM Guide R
دیسک ترمز[F] 200mm [R] 180mm
سیستم چرخ ها
طوقهGiant P-AM2
نوع توپی جلوبلبرینگی
نوع توپی عقببلبرینگی
مدل توپی جلوGiant Performance Tracker Disc, 28h, [F] Boost 110x15mm,
مدل توپی عقبGiant Performance Tracker Disc, 28h, [R] 142x12mm,
پرهStainless Steel, 14/15g
لاستیکSchwalbe Hans Dampf, 27.5x2.35, Performance, Folding
 
پرسش

نوشتن یک نظر

دوچرخه اندرو جاینت مدل رین 2 2017 سایز 27.5
 • جنس بدنه: آلوکس اس ال
 • نوع چرخ :  اندرو
 • سایز چرخ : 27.5
 • ست لوازم فول اسرم: NX
 • تعداد دنده : 11 سرعته
 • کمک فنر عقب :راک شاک سری مونارچ
 • کمک فنرجلو :باد و روغن راک شاک سری یاریRC  160mm
 • ترمز: هیدرولیکی اسرم گاید آر
 • ریموت زین جاینت

نوشتن یک نظر

 
نظرات(0)

تا به حال هیچ مشتری نظری ننوشته است.

مقایسه 0

کالایی موجود نیست

To be determined ارسال
0 تومان مجموع

نهایی‌کردن خرید